Land Rover Defender
2.2 TD4 90 Adventure Limited Edition | LEDER | COLD CLIMATE |Alles over de auto
Over de Land Rover Defender
De Land Rover Defender Adventure Limited Edition is een Final Edition die door Land Rover is geproduceerd als hommage aan het model.
Na 68 jaar productie, zijn ze er in Solihull Engeland mee gestopt in 2016.
Defender by Prins heeft, na de Heritage Edition, ook deze Limited Edition weten te bemachtigen.
Het interieur wordt vormgegeven door gestikt Windsor leer, alcantara dakhemel en geborstelde aluminium accenten.
Deze 4x4 staat op diamantgevormde aluminium velgen, die er voor zorgen dat zij nog sterker in hun schoenen staan.
Volledig origineel uitgevoerd in de speciale kleur Phoenix Orange Metallic.
Wij kunnen nog uren doorpraten over onze Defenders, maar in het echt kunt u pas zien waar wij het over hebben. Maakt u snel een afspraak met een van onze specialisten?
*Deze Land Rover Defender moet nog op Nederlands kenteken worden gezet. Hierdoor zou het kunnen dat u nog BPM moet betalen (op Geel Kenteken). Door de verschillende wensen van onze klanten kunnen wij naderhand pas bepalen of de auto op Grijs- of Geel Kenteken wordt geregistreerd. Ook is er de mogelijkheid om de Defender op maat om te bouwen naar 4-, 5-, 6-, of 7-persoons. Vraag onze specialisten naar alle mogelijkheden die wij u te bieden hebben.
**De advertenties zijn onder voorbehoud van eventuele invoer fouten.